Коврик 5060SM кухонный силикон Збільшити
Коврик 5060SM кухонный силикон

Килимок 5060SM кухонний силікон

3548

Новий

$3.59

Інформація

Армований силіконовий килимок для випічки 50х60см

Силікон має хороші властивості і забезпечує прекрасне знімання і отлипание виробів, що навіть підгоріли, що дозволяє повністю відмовитися від застосування олії для змазування піддонів, що значно заощадить Ваш бюджет. Більше того, за рахунок хорошої теплопровідності, силіконовий матеріал значно знижує саме підгорання низу виробів, забезпечуючи більше рівномірний розподіл тепла випічки. Також завдяки своїм властивостям, що перешкоджають прилипанню, цей килимок підійде і для заморожування, для зберігання напівфабрикатів в холодильнику.

Також можна використати силіконовий килимок і для замісу тіста, яке знову ж таки не прилипатиме до нього. Силіконовий килимок "ПЕКАР" витримує перепади температури, не притягує запахи, а також легко миється і складається для зберігання.

Сфери застосування килимка "Пекар": випічка здоби, пирогів, піци, безе і багато чого іншого; просушування сухарів, грибів і ягід; розкочування тесту; скручування роллов; підстилка в морозильник для пельменів і вареників.

Зверніть особливу увагу: перш ніж використати килимок уперше, промийте його і просушіть; якщо з часом килимок потьмяніє ― це нормально. Своїх властивостей він від цього не втрачає.

Характеристики

Довжина 60см
Завширшки 50см
Матеріал термостойкий силикон

Viewed products

Випічка