Про нас

Комфорт Пластик - оптовий центр господарських товарів для дому, а також виробник та постачальник товарів з пластмаси.

Ми працюємо безпосередньо з великими українськими, турецькими та польськими виробниками. Ціни на товар власного виробництва – первинні (від виробника).

Ми пропонуємо оптом: господарські товари , посуд , товари для дому , товари для прибирання , килимки , шторки , скатертинивироби з пластмаси  та багато іншого.

Дуже важливо:  - ми підприємство з власною виробничою базою, своїми складськими приміщеннями та виставковим залом. Ви отримаєте саме товар, який замовляєте. Інтернет-магазин відображає асортимент господарських товарів, що є в даний час у наявності. 

Працюємо:
із підприємцями, організаціями, приватними компаніями, які займаються реалізацією цієї групи товарів. Продаж здійснюється тільки оптом. Мінімальне замовлення 1 500 грн.

Обслуговування:

  • надаємо персонального, кваліфікованого менеджера, який допомагає при оформленні замовлення, інформує про зміну цін, новинки та особливості товару, контролює надходження замовлень та графік поставки.
  • повідомляємо про отримання замовлення.
  • регулярно інформуємо про плани постачання товарів та стан взаєморозрахунків.
  • на замовлення, безкоштовно, надаємо власний каталог у друкованому вигляді.
  • для всіх великих замовлень ми пропонуємо безкоштовну доставку.

Гарантуємо:
Стабільну наявність товарів на складах, чесність, порядність, повага до партнерів та відповідальність за виконання взятих на себе зобов'язань.
Враховувати чітко всі Ваші побажання щодо кольорової гами.
Оперативність та конфіденційність Вашої інформації.

Послуги:
Здійснюємо безкоштовну доставку автотранспортом за умов постійної співпраці.

Ми цінуємо роботу з нашими колегами та прикладаємо максимум зусиль, щоб Ваша співпраця з нашою компанією була довгостроковою та взаємовигідною.

КОМФОРТ ПЛАСТИК – це ваш надійний партнер та перевірений постачальник господарських товарів!

ДЯКУЄМО! Всіх наших покупців, колег, підприємців, за добрі відгуки та довгострокову співпрацю, разом переживаємо різні часи, складні та важкі, але завжди знаходимо слова та вихід у будь-якій ситуації, дуже вдячні Вам за розуміння та одностайність!