Оптова база КОМФОРТ ПЛАСТИК  - це Ваш надійний партнер і перевірений постачальник господарських товарів для будинку, посуду, товарів для кухні, товарів для прибирання, виробів з пластмаси і хромованих виробів для ванної кімнати, товарів для саду, товарів для відпочинку, товарів для пікніка, дитячих товарів, товарів для тварин. Працюємо безпосередньо з виробниками, а також представлений пластмасовий товар власного виробництва. Наші ціни Вас приємно порадують. Кваліфікований і стабільний колектив гарантує оперативне, сучасне обслуговування. З нами приємно, легко і комфортно працювати!


Працюємо:
Працюємо з підприємцями, організаціями, приватними компаніями, які займаються реалізацією даної групи товарів. Продажі здійснюються тільки оптом. Мінімальне замовлення 1500 грн.

Обслуговування:
Ми надаємо персонального, кваліфікованого менеджера, який допомагає при оформленні замовлення, інформує про зміну цін, новинки та особливості товару, контролює надходження замовлень і графік поставки.
Повідомляємо про отримання замовлення.
Регулярно інформуємо про плани поставки товарів і стан взаєморозрахунків.
На замовлення, безкоштовно, надаємо власний каталог в друкованому вигляді.

Гарантуємо:
Стабільне наявність товарів на складах.
Чесність, порядність, повага до партнерів і відповідальність при виконанні узятих на себе зобов'язань.
Враховувати чітко всі Ваші побажання по колірній гамі.
Оперативність і конфіденційність Вашої інформації.

Послуги:
Здійснюємо безкоштовну доставку автотранспортом на умовах постійної співпраці.

Ми цінуємо роботу з нашими колегами і прикладаємо максимум зусиль, щоб Ваше співробітництво з нашою компанією була довгостроковою і взаємовигідною.