15 років на ринку

Наша компанія має багаторічний досвід оптового продажу на ринку України.

Ціни від виробника

Власні виробничі потужності та прямі поставки від виробників

Свій автопарк

Великі замовлення надішлемо нашим транспортом у ваше місто

Індивідуальний підхід

Наші менеджери готові вирішити будь-які питання з вашим індивідуальним замовленням

Новинки

"Гарячі" категорії

Рекомендуємо

Лідери продажів

Найпоширеніші позиції за місяць

Ласкаво просимо на сайт Першого оптового центру господарських товарів - КОМФОРТ ПЛАСТИК

Комфорт Пластик - оптовий центр господарських товарів для дому та постачальник товарів з пластмаси власного виробництва. Тому ціни первинні, від виробника. Ми працюємо безпосередньо з великими українськими, турецькими та польськими виробниками. Господарські товари оптом, посуд оптом, товари для будинку оптом, товари для прибирання, килимки, штори, скатертини, вироби з пластмаси та багато іншого реалізуємо по всій території України. Доставка безкоштовна для всіх великих замовлень.

Головна відмінність нашої співпраці з Вами, полягає в тому, що Ви отримаєте саме той товар, який замовляєте. Дуже важливо, Комфорт Пластик, підприємство з власною виробничою базою, зі складськими приміщеннями, виставковим залом. Інтернет-магазин відображає асортимент господарських товарів, наявних. Ми цінуємо і поважаємо Ваш труд, тому ставимося сумлінно до Ваших побажань. Гарантуємо професійну та оперативну роботу! Ласкаво просимо! Оптовий центр  Комфорт Пластик!

Мінімальне замовлення становить 1500 гривень!

Збір замовлень становить 1-3 робочих дня.

Зверніть увагу на категорію Україна. У цій категорії знаходиться товар власного виробництва, також українських виробників. Товар цій категорії має вартість в гривні, незалежно від курсу валют. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України, ціни на позиції, які імпортуються, будуть коригуватися, відповідно до зміни курсу. Ціни на товар власного і українського виробництва залишаться без змін. Вартість замовленого товару залежить від того, якою буде курс валют, тому ціна може змінитися в момент відвантаження. Дякуємо за розуміння.