Рекомендуємо Зверніть увагу!
Новинки

Ласкаво просимо на сайт Першого оптового центру господарських товарів -

КОМФОРТ ПЛАСТИК.

Комфорт Пластик - оптовий центр господарських товарів для дому та постачальник товарів з пластмаси власного виробництва. Тому ціни первинні, від виробника. Ми працюємо безпосередньо з великими українськими, турецькими та польськими виробниками. Господарські товари оптом, посуд оптом, товари для будинку оптом, товари для прибирання, килимки, штори, скатертини, вироби з пластмаси та багато іншого реалізуємо по всій території України. Доставка безкоштовна для всіх великих замовлень.

Головна відмінність нашої співпраці з Вами, полягає в тому, що Ви отримаєте саме той товар, який замовляєте. Дуже важливо, Комфорт Пластик, підприємство з власною виробничою базою, зі складськими приміщеннями, виставковим залом. Інтернет-магазин відображає асортимент господарських товарів, наявних. Ми цінуємо і поважаємо Ваш труд, тому ставимося сумлінно до Ваших побажань. Гарантуємо професійну та оперативну роботу! Ласкаво просимо! Оптовий центр  Комфорт Пластик!

Мінімальне замовлення становить 1500 гривень!

Збір замовлень становить 1-3 робочих дня.

Зверніть увагу на категорію Україна. У цій категорії знаходиться товар власного виробництва, також українських виробників. Товар цій категорії має вартість в гривні, незалежно від курсу валют. У зв'язку з нестабільною ситуацією на валютному ринку України, ціни на позиції, які імпортуються, будуть коригуватися, відповідно до зміни курсу. Ціни на товар власного і українського виробництва залишаться без змін. Вартість замовленого товару залежить від того, якою буде курс валют, тому ціна може змінитися в момент відвантаження. Дякуємо за розуміння.

Господарські товари для дому оптом - оптовий центр

На сайті товар представлений в широкому асортименті, дуже яскравій кольоровій гамі. Запрошуємо Вас відвідати виставковий торговий зал, який знаходиться на території бази. Поєднання складських приміщень і торгового виставкового залу, дає можливість покупцеві робити оптові закупівлі методом самообслуговування. Покупець оглядає не тільки зразок товару, а й бачить форму упаковки, матеріал.

Покупець контролює наявність товару самостійно, коригує замовлення виходячи з представлених торгових запасів, може сформувати замовлення шляхом розширення асортименту, взаємозамінності товару. Мінімальні витрати на виконання замовлення, працівники оптового центру беруть участь тільки в документальному оформленні і розрахунках. Дуже важливий момент зберігання товару, умови, температура, доступність. Постійні покупці цінують нас за охайність, за точність, порядок і чесність. Більшість покупців вибирають новий, якісний, модернізований і сучасний підхід до роботи. Люди втомилися від реклами картинок на сайтах, від обману і обіцянок, від завищених цін, від того, що часто товару немає в наявності.

Ми не обіцяємо, ми працюємо! На виставковому залі на власні очі побачите наявність посуду, товари для дому, товари для дітей, товари для відпочинку, для прибирання, для ванної, кухні, килимки, штори для ванної, скатерки, пластмасову меблі, товари для пікніка і відпочинку, товари для тварин і багато інше. Все відкрито, доступно, прозоро, зручно, швидко. Прийміть рішення на користь власного комфорту і економії часу. Ваша співпраця з нами придбає новий позитивний ріст і благополуччя Вашої роботи, результати побачите, ми гарантуємо. Будемо раді співпраці!

Дякуємо постійних покупців за користування інформаційним ресурсом нашого сайту і розміщення замовлень, за спільну роботу. Будемо намагатися і надалі надавати Вам цікаву, корисну і правдиву інформацію. Також дякуємо компанії партнерів за відвідування, вивчення нашого сайту.