Лотки, вкладиші в стіл, підставки під ложки

Товарів у наявності: 39
Відображено 1 - 39 з 39 товарів

Лоток для ложок і вилок незамінний предмет на будь-якій сучасній кухні. Лоток для столових приладів зробить зручним зберігання вилок, ложок, ножів і іншого кухонного інвентаря. Усе кухонне начиння зберігається в порядку і завжди легкодоступне, лоток для столових приладів виймається разом з вмістом і переноситься на інший стіл, наприклад для сер...

Лоток для ложок і вилок незамінний предмет на будь-якій сучасній кухні. Лоток для столових приладів зробить зручним зберігання вилок, ложок, ножів і іншого кухонного інвентаря. Усе кухонне начиння зберігається в порядку і завжди легкодоступне, лоток для столових приладів виймається разом з вмістом і переноситься на інший стіл, наприклад для сервіровки. У лотку для столових приладів часто буває багато відділень, які можна використати на власний розсуд. Вкладиші в стіл бувають різних моделей і забарвлень. Лоток пластмасовий міцний, йому не страшні волога, жир і кислоти. Пластиковий лоток для столових предметів чудово виглядатиме на будь-якій кухні.

Лоток харчовим призначений для зберігання, заморожування і викладення продуктів. Лотки виготовляють різних розмірів з прозорої і кольорової пластмаси.

Підставка для столових приладів допоможе організувати простір, призначена для зберігання і сушки вилок, ложок і кухонного начиння, можна використати для зберігання гребінців, пензликів або дитячих олівців і фломастерів. Сучасний дизайн підставки гармонійно прикрасить кухонну стільницю або миття, усе кухонне начиння в порядку і завжди легкодоступне. Фраже бувають різної форми і забарвлення, з підставками і без підставок.

Лоток харчовим призначений для зберігання, заморожування і викладення продуктів. Лотки виготовляють різних розмірів з прозорої і кольорової пластмаси.

Меньш
Докладніше