ПОСУД А-ПЛЮС

Товарів у наявності: 665
Відображено 1 - 48 з 665 товарів

Посуд A - Plus використовується для приготування, прийому, зберігання і сервіровки їжі. Посуд має бути практичним, зручним і безпечним. Найчастіше для виробництва сучасного посуду використовують чавун, нержавіючу сталь, алюміній, жароміцне скло, кераміку або пластмасу. Посуд з нержавіючої сталі стійкий до окислення, продукти зберігають вітаміни ...

Посуд A - Plus використовується для приготування, прийому, зберігання і сервіровки їжі. Посуд має бути практичним, зручним і безпечним. Найчастіше для виробництва сучасного посуду використовують чавун, нержавіючу сталь, алюміній, жароміцне скло, кераміку або пластмасу. Посуд з нержавіючої сталі стійкий до окислення, продукти зберігають вітаміни і не втрачають смак, якщо їх варити в нержавіючому посуді. У скляному і керамічному жаростійкому посуді готувати можна все, що душі завгодно, приготована їжа відмінно зберігає природний смак і аромат. Сковорідка з антипригарним покриттям дозволяє смажити продукти з мінімальною кількістю олії або взагалі без нього, при використанні треба користуватися дерев'яною або силіконовою лопаткою. Сковорідки виготовляють з тефлоновим і керамічним покриттям, бувають різних моделей і розмірів. Ножі бувають різних розмірів і моделей, виготовляють з нержавіючої сталі і кераміки. Існує широкий асортимент посуду для приготування і сервіровки їжі : вилки, ложки, ножі, вінчик, заварник для чаю, каструля, сковорідка, ківшик, миска і багато що інше необхідне на кухні кожної хазяйки. Друшляк буває на ніжці або з ручкою, виготовляється з пластмаси або метала. Каструлі бувають різних розмірів і моделей, виготовляють з нержавіючої сталі, скла або кераміки. Кришка для посуду потрібна під час приготування їжі, можна підібрати кришку для каструлі і сковорідки різного діаметру.

Посуд використовується для приготування, прийому, зберігання і сервіровки їжі. Посуд має бути практичним, зручним і безпечним, для виробництва сучасного посуду використовують чавун, нержавіючу сталь, алюміній, жароміцне скло, кераміку або пластмасу. Посуд з нержавіючої сталі стійкий до окислення, продукти зберігають вітаміни і не втрачають смак. Скляний і керамічний жаростійкий посуд відмінно зберігає природний смак, і аромат приготованої їжі. Сковорідки бувають з антипригарним і керамічним покриттям, можна смажити продукти з мінімальною кількістю олії, при використанні треба користуватися дерев'яною або силіконовою лопаткою. У нашому магазині представлений широкий асортимент посуду компанії A - Plus: вінчик, відро, ваги, вилки, ложки, ножі, каструлі, сковорідки і багато що інше. Весы можуть бути механічні і електричні, з чашею і без чаші, підлогові і кухонні. Каструлі виготовляють з нержавіючої сталі, скла і кераміки, можуть бути в наборі із сковорідкою і ківшиком. Кухоль-сито виготовлена з нержавіючої сталі, використовується для просіювання борошна, крохмалю або цукрової пудри. Кухонний набір містить усі необхідні предмети для приготування і сервіровки столу. Набори кухонного начиння бувають на планці або на стійці, займають мало місця і економлять простір. Миска нержавіюча використовується для приготування і сервіровки їжі. Чайник незамінний предмет на кожній кухні, з нього розпочинається ранок, допомагає створити комфортну атмосферу у будинку. Чайники бувають заварювальні, електричні і для плити. Деко універсальний посуд для випічки. Форми для запікання бувають різних форм і розмірів, виготовляють з металу, скла або кераміки.

Меньш
Докладніше