Кухня інше

Товарів у наявності: 99
Відображено 49 - 96 з 99 товарів

Воронка призначена для переливання рідині. Воронки бувають пластмасові і металеві, різних кольорів і розмірів.

Піднос незамінний предмет для сервіровки столу, оберігає поверхню столу від бруду і перегрівання, призначений для подання їжі на стіл або перенесення посуду. Підноси бувають прямокутні і круглі, однотонні або з малюнком, металеві або п...

Воронка призначена для переливання рідині. Воронки бувають пластмасові і металеві, різних кольорів і розмірів.

Піднос незамінний предмет для сервіровки столу, оберігає поверхню столу від бруду і перегрівання, призначений для подання їжі на стіл або перенесення посуду. Підноси бувають прямокутні і круглі, однотонні або з малюнком, металеві або пластмасові, зазвичай мають ручки для зручного транспортування.

Обробна дошка призначена для нарізки продуктів харчування в процесі приготування або безпосередньо перед поданням на стіл. Обробні дошки бувають дерев'яні, пластмасові або скляні. Дерев'яні дошки можуть бути різної форми, зручно використати для розкочування тесту і викладання гарячої випічки, можна використати як підставку під гарячий посуд, в якому подається блюдо. Дошки можуть бути зроблені з цілісного дерева або склеюватися з окремих фрагментів. Для оброблення овочів і м'яса підходять дошки із скла. Скляні дошки дуже красиві, різноманітність кольору, форми і малюнка робить їх прикрасою кухні. Пластмасові обробні дошки легкі, міцні і довговічні, мають спеціальні поглиблення для соку або води. Грати для умивальника захищають миття від ушкоджень і подряпин. Грати для раковини бувають різної форми і забарвлення.

Меньш
Докладніше